Grupa Puchatki – wychowawca Natalia Pelc

Drodzy Rodzice!

Dziecko najwięcej nauczy się i zapamięta przez zabawę i własne doświadczanie. Dbajmy więc o to by każdy Przedszkolak mógł sam poznawać świat poprzez aktywne uczestniczenie w życiu domowym oraz obserwację i wspomnianą wcześniej zabawę.

Obecna sytuacja, z jaką zmagamy się wszyscy zmusza nas do przeorganizowania naszego dotychczasowego trybu życia oraz  zrezygnowania z niektórych jego aspektów. Reorganizacja pracy placówek oświatowych spowodowała zamknięcie dzieci w domach. Dlatego też my ze swojej strony chcielibyśmy Państwu pomóc zadbać o wszechstronny rozwój dzieci proponując na każdy tydzień inny zestaw zadań. Co tydzień w zakładce „Edukacja zdalna- Bajkowa Kraina” znajdzie się nowy pakiet tematyczny przygotowany dla naszych najmłodszych.

Czytaj więcej: Grupa Puchatki – wychowawca Natalia Pelc