Grupa Puchatki – wychowawca Natalia Pelc

Drodzy Rodzice!

Dziecko najwięcej nauczy się i zapamięta przez zabawę i własne doświadczanie. Dbajmy więc o to by każdy Przedszkolak mógł sam poznawać świat poprzez aktywne uczestniczenie w życiu domowym oraz obserwację i wspomnianą wcześniej zabawę.

Obecna sytuacja, z jaką zmagamy się wszyscy zmusza nas do przeorganizowania naszego dotychczasowego trybu życia oraz  zrezygnowania z niektórych jego aspektów. Reorganizacja pracy placówek oświatowych spowodowała zamknięcie dzieci w domach. Dlatego też my ze swojej strony chcielibyśmy Państwu pomóc zadbać o wszechstronny rozwój dzieci proponując na każdy tydzień inny zestaw zadań. Co tydzień w zakładce „Edukacja zdalna- Bajkowa Kraina” znajdzie się nowy pakiet tematyczny przygotowany dla naszych najmłodszych.

Nie zapominajmy, że oprócz nauki ważna jest zabawa i wspólnie spędzony czas. Drodzy Rodzice bawcie się razem z dziećmi, malujcie, grajcie w gry, czytajcie książki, a nawet gotujcie. Pozwólcie dzieciom przygotować proste posiłki
 i postawcie na ich samodzielność. Wykorzystajcie ten czas dla Was razem- rodzinnie.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie Puchatki i przesyłam moc uścisków.
Życzę dużo zdrowia i uśmiechu każdego dnia!

*Zachęcam również do zaglądania w zakładki poszczególnych grup gdzie znajdą Państwo informacje dodatkowe o różnych akcjach bądź wydarzeniach, które będą dotyczyć danej grupy wiekowej. Na pewno pomogą one przetrwać ten trudny czas.

Natalia Pelc